Specjalista d/s e-commerce

Lokalizacja: Częstochowa, Kawodrza

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i optymalizowanie procesów e-commerce – min. nadzorowanie projektowania (UX/UI) i rozwoju witryny internetowej
  • Przeprowadzanie analiz rynkowych, badanie i identyfikacja grupy docelowej oraz kierowanie do niej oferty produktowej, tak aby wzrastała sprzedaż
  • Analiza zmieniających się trendów w obszarze e-commerce
  • Planowanie i wdrażanie strategicznych planów rozwojowych (roadmapy) – planów sprzedaży i marketingu (SEO/SEM)
  • Budżetowanie min. sprzedaż, marketing, zasoby ludzkie
  • Aktualizowanie oferty produktowej i poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • Monitorowanie analityki webowej oraz analizy wewnętrznych źródeł danych
  • Współpraca z zespołami IT
  • Budowa, rozwój i zarządzanie zespołem

Wymagania

  • Znajomość narzędzi e-commerce oraz skuteczne ich wykorzystywanie
  • Umiejętność prowadzenia kampanii online
  • Doświadczenie w obsłudze między innymi Google Analytics i Google Ads
  • Mile widziane umiejętności graficzne
  • Kreatywność, entuzjazm
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole – praca przy wspólnych projektach
  • Zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków

Oferujemy Ci

  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Ciekawą praca w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazny zespół i pełne wsparcie
  • Możliwość rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet medyczny