Kierownik Magazynu

Lokalizacja: Częstochowa, Kawodrza

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu
  • Raportowanie operacji magazynowych oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej
  • Nadzór nad weryfikacją przesyłek pod kątem opakowania, wagi, wymiarów
  • Nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem• kontrolowanie stanów magazynowych
  • Weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów
  • Kontrola nad prawidłowym przebiegiem i statusowaniem operacji magazynowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w firmach logistycznych, spedycyjnych bądź kurierskich na podobnym stanowisku
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Łatwość odnajdywania się w nowych sytuacjach
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dynamizm w działaniu

Oferujemy Ci

  • Przejrzysta ścieżka kariery zawodowej – możliwość awansu
  • Wpływ na działanie przedsiębiorstwa
  • Wsparcie współpracowników z innych działów
  • Wysokie wynagrodzenie stałe jak i prowizyjne
  • Narzędzia pracy
  • Szkolenia wdrożeniowe, produktowe
  • Opieka medyczna