Elektronik – Automatyk

Lokalizacja: Częstochowa, Kawodrza

Opis stanowiska

  • Wykonywanie bieżących remontów i napraw obwodów elektronicznych oraz przeglądów i konserwacji
  • Naprawa, konserwacja i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi w zakresie elektrotechniki, elektroniki i automatyki
  • Modernizacja urządzeń produkcyjnych, uzupełnianie i nadzorowanie dokumentacji technicznej
  • Bieżąca realizacja działań zleconych przez przełożonych związanych z funkcjonowaniem firmy

Wymagania

  • Znajomość układów automatycznych i dokumentacji technicznej w zakresie regulacji i sterowania elektronicznych oraz automatycznych maszyn i urządzeń
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Uprawnienia energetyczne SEP oraz wiedza z zakresu automatyki i elektryki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej, schematów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Chęci do pracy, wysokiego zaangażowania i inicjatywy w zakresie powierzonych obowiązków
  • Bardzo dobra samoorganizacja

Oferujemy Ci

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania
  • Opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wdrożeniowe